wykonawcę inżynierowie

Regulamin

W firmie Allan Block wierzymy, że doświadczenie klienta jest najważniejsze. Mając to na uwadze, dokonaliśmy pewnych aktualizacji naszej Polityki Prywatności, aby ułatwić Ci zrozumienie, jakie informacje zbieramy, dlaczego je zbieramy i w jaki sposób je wykorzystujemy.

Aktualizacje te są odpowiedzią na nowe rozporządzenie o ochronie danych, które wejdzie w życie w Unii Europejskiej 25 maja. Korzystamy z tej okazji, aby udostępnić te aktualizacje na całym świecie, ponieważ uważamy, że są one zasadniczo lepsze dla naszej społeczności.

Poniżej znajduje się krótkie podsumowanie tych ważnych aktualizacji:

Zaktualizowana Polityka Prywatności wchodzi w życie z dniem 25 maja 2018 roku. Zachęcamy do zapoznania się z pełną Polityki Prywatności tutaj. W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących tych zmian, prosimy o kontakt z nami, korzystając z danych kontaktowych podanych w polityce prywatności.

Korzystając z naszych stron internetowych, aplikacji lub innych usług od dnia 25 maja 2018 r., użytkownik wyraża zgodę na zaktualizowane warunki korzystania z nich, które można szczegółowo omówić tutaj.

Dziękujemy za przynależność do społeczności Allan Block!